איך תבחרו מתנות יוקרה לחגים?

מתנה לחג היא מתנה שכולנו אוהבים לקבל, ומרביתנו גם אוהבים לתת, בעיקר כשמדובר בבני משפחה. מתנות לחגים יכולות להיות רלוונטיות לא רק בין בני המשפחה והחברים אלא גם במקום העבודה, ואכן היום מקומות עבודה רבים מעניקים מתנות יוצאות דופן לעובדיהן, ובמקרים רבים גם מתנות ומוצרי פרסום ללקוחותיהן. כולם אוהבים לקבל מתנות, ועסק חכם יודע שכל הזדמנות להעניק מתנה לעובדים שלו וללקוחות שלו היא הזדמנות פז שיווקית שצריך לנצל, ולעשות את זה נכון. בתוך כל העולם של מתנות לחג, ישנה קטגוריה של מתנות יוקרה, שאותן אפשר להעניק לעובדים הבכירים וללקוחות נבחרים.

מתנות בעלות הקשר לפעילות הליבה של העסק

מתנות יוקרה יכולות לשמש בהחלט לטובת מתנות ומוצרי פרסום לעסק, אך חשוב מאוד להקדיש מחשבה למתנות שאותן אתם מעניקים, ובדרך כלל היוקרה עצמה לא תוכל "לעשות את העבודה" לבדה. מתנות יוקרה צריכות לבוא עם משמעות, עם הקשר שהוא גם חיובי וגם בעל ערך מוסף אל מול ליבת הפעילות של העסק. כך למשל, אם מדובר בחברה לייעוץ עסקי, אפשר לתת מתנה של משחק חשיבה עשוי עץ מלא, מעוצב בשילוב מתכת יקרה, ואשר אותו אפשר להציב כאביזר נוי על שולחן המשרד של המנהל. המשחק עצמו עשוי בצורה וברמת גימור יוקרתית, והוא גם מתחבר לערכי היסודי של חברת ייעוץ, הנבדלת על ידי יכולות החשיבה שלה.

בתי עסק המתמחים בסוג זה של מתנות

ישנן חנויות ובתי עסק שמתמחים בתחום של מתנות ומוצרי פרסום, ובתוך זה מציעות גם קטגוריה שלמה של מתנות יוקרה, ויכולות לייעץ לכם סביב בחירת המתנה המושלמת עבור הלקוחות שלכם ועבור המנהלים הבכירים בעסק. בתי עסק אלה יוכלו לפרוש בפניכם קטלוגים שלמים בהם תוכלו לקבל מידע מפורט אודות כל מתנה, החומרים מהם היא עשויה, המסרים שהיא מעבירה וכדומה.

עטיפה שיווקית חכמה

אחרי שאמרנו את זה, את המתנה הזאת אתם רוצים לעטוף בעטיפה שיווקית כלשהי, שתעניק לכם את הערך הפרסומי שלשמו אתם נותנים את המתנה מלכתחילה. הדברים נכונים לגבי כל סוג של מתנה בתחום של מתנות ומוצרי פרסום, והם נכונים שבעתיים כאשר מדובר במתנות יוקרה: חשוב שהעטיפה השיווקית לא תהפוך את המתנה לפרסומת אחת גדולה, אלא תעביר את המסר הנדרש בצורה חכמה, מוסווית ואפקטיבית, כך שגם אתם תוכלו ליהנות מהערך השיווקי של המתנה, וגם הלקוח יוכל ליהנות ממתנה שלא זועקת ממנה העובדה שהיא מתנה.

לקטלוג שעוני היוקרה שלנו לחצו כאן >>