התאמת התכשיטים לחתונה בטבע

רעיון החזרה אל הטבע תפס אחיזה בהרבה מאוד תחומים. אופנה וטקסטיל, בניה ירוקה, תכשיטים ומותגים, בין השאר. באופן טבעי, אם אפשר לומר, גם עריכת חתונות משתלבת היטב עם מגמה זו. כך, הבחירה לערוך את טקס הכלולות לא באולם סגור אלא בגן הפכה לברורה מאליה. אבל אם בוחרים גן אירועים בטבע, כדאי להתאים באופן נכון גם את התכשיטים, כך שיהלמו היטב את הכלה וכן את אופיו המיוחד של האירוע וסביבתו.

נזר לכלה

עבור הכלות, ניתן למצוא שפע של טבעות ועגילים וכן שרשראות מרהיבות. אך לפני הכל, נרצה לספר על התכשיט שיתאים אולי יותר מכל לאופיו של האירוע המתקיים בגן האירועים בטבע. אנו מדברים על תכשיט שנקרא "נזר". תכשיט זה נחשב לקלאסי ומקורו באירופה, שם שימש משפחות מלוכה ונשות אצילים. כיום, הנזר מוכר מתחרות מלכות היופי, כאשר עונדים אותו כעין כתר מעודן על הראש או באזור המצח. האם יש מתאים מתכשיט זה, המסמל הדרת מלכות, עבור הכלה ביום חתונתה?

כאשר רוצים להתאים את הנזר לחתונה בעלת נופך טבעי, אין קל מזה. ניתן למצוא נזרים עדינים ומעודנים, כאלה המעוטרים בפרחי כסף או זהב או כאלה המעוטרים בפנינים מבהיקות ויפהפיות. יש גם אפשרות לתכשיטים מעין אלה שעשויים זהב טהור ואף כאלה המשובצים ביהלומים, אך אלה יתאימו על פי רוב לחתונות היוקרתיות ביותר ולא כל כלה תחוש בהם בנוח. עם זאת, נזר המשולב בפנינים כסופות, בעיטורי קריסטל, בעלים מוזהבים ובפרחים יתאים מאוד ויוסיף חן טבעי ומקסים, במידה הנכונה.

הלוק הטבעי שלך

אם את נמצאת כרגע בחיפוש של הגן המושלם מתוך שלל גני אירועים בטבע המצויים באזור המתאים לך, תוכלי בהחלט לתור גם אחר תכשיטים בעלי מראה טבעי. מעצבי תכשיטים אופנתיים מהמובילים כיום נוטשים את המראה המסותת והמלוטש ביותר, ומוציאים תחת ידיהם מוטיבים בחזות יותר גולמית. החזות הראשונית הזאת, הקרובה מאוד אל הטבע, אל התום, אל המראה הנקי, מתאימה מאין כמוה לחתונה שמתקיימת בגן עטור ירק.

אילו אפשרויות יש בנמצא? למשל, אם בוחרים עגילי יהלומים, אפשר לבחור דגם המלוטש באופן יותר גולמי. אם בכל זאת רוצים את המראה המלוטש יותר, כדאי להעדיף עגילים קטנים יחסית. אפשרות אחרת שתוכל להשתלב עם נזר או בלעדיו היא לשלב עגילי פנינה מקסימים. ומה לגבי שרשראות? יש בנמצא מבחר גדול של עיצובים טבעיים מרהיבים בכל טווח המחירים. שרשראות בעלות תליון דמוי עלה כסוף או מוזהב. שרשרת בעלת תליון פרפר יפהפה.

מראה טהור ונקי

התכשיטים ככלל – עגילים, טבעת או כל עדי אחר – שכדאי לבחור בהם לכבוד החתונה שבגן האירועים יהיו כאלה שפחות "גונבים את ההצגה". הם צריכים להשתלב היטב עם השמלה ועם האיפור ולהפגין אצילות מעודנת. בחתונה כזאת, אפילו תכשיטי סברובסקי או גולדפילד יכולים להתאים וליצור את המראה המדויק: נקי וטהור, יפה ומיוחד.