חשיבות רכישה שעון יוקרה ישירות מהיבואן

שעון יוקרה לגברכיום כל אחד יכול לבדוק מה השעה באמצעות הטלפון הנייד החכם שלו, ולמרות ההשפעה הכבירה על שוק שעוני היד, מסתבר כי דווקא יש פריחה בענף השעונים היוקרתיים. שעון יוקרתי הפך בשנים האחרונות לסמל סטטוס לכל דבר, ולמעשה זהו התכשיט העיקרי שגברים עונדים, אך גם נשים רבות רוכשות שעונים של מותגי היוקרה כפריט אמנותי וכתכשיט המשתלב עם שאר פריטי האופנה. מעבר לכך, בשנים האחרונות החלו אנשים רבים לרכוש את מותגי היוקרה לשם העשרת אוסף השעונים שלהם, והם מציגים את הדגמים היוקרתיים לראווה וכסמל למעמד גבוה, לסגנון חיים ולעושר.

היכן מומלץ לרכוש שעוני יד יוקרתיים?

שעון חדש, ובמיוחד שעון מדגם יוקרתי של מותג מוכר ומוביל, מומלץ תמיד לרכוש רק אצל היבואן. כאשר רוכשים שעון חדש ישירות מהיבואן, ניתן לחסוך פערי תיווך גבוהים, להוזיל את עלות השעון ובעיקר לקבל תעודת אחריות מקורית המבטיחה לקונה שקט נפשי וביטחון כי בכל תקלה ובעיה הוא יקבל מענה מקצועי מהיר ואיכותי.

כאשר רוכשים שעון חדש אצל היבואן, יודעים כי לשעון היוקרתי "יש אבא", וכי אין המדובר בזיופים, בחיקויים או בשעונים שנמכרים מחדש. יש מקרים בהם הקונה רוכש שעון של מותג יוקרתי דרך אחד המשווקים ומחליט להחזירו, והמשווק מוכר את השעון מחדש כפריט חדש לגמרי, אף על פי שעליו למכור את השעון בהנחה מאחר שהדגם כבר משומש.

מחיר משתלם

כאמור, כאשר רוכשים שעון יוקרה ישירות אצל היבואן ניתן לרוב לקבל מחיר נמוך לעומת המחירים של השעונים בחנויות השונות. אמנם יש מקרים בהם מתבצע יבוא במקביל, אך אז יש לבדוק היטב מי מעניק את האחריות, האם השעון יטופל על ידי אנשי מקצוע, ובמיוחד חשוב לבדוק כמה כוללת האחריות.

חשוב לזכור כי בשעונים יוקרתיים יש מנגנון מורכב ורגיש שרק בעלי מקצוע העוברים הכשרות מתאימות מסוגלים לטפל בו ללא גרימת נזק למכלולי השעון. המחיר הגבוה של השעון מחייב את הקונה לוודא כי הפריט יטופל באופן המיטבי והנכון ביותר, לכן רצוי לבדוק כי מקבלים אחריות של היבואן. כדי להימנע מבעיות, עדיף לרכוש את השעון ישירות אצל היבואן – כך חוסכים כאבי ראש ונמנעים מבעיות בהמשך.

זיופים

רכישת שעון יוקרה דרך היבואן מונעת מפח נפש ותרמיות. כדאי לדעת כי יש בשוק הרבה חיקויים וזיופים של שעונים יוקרתיים, לרוב הם נמכרים במחיר זול ואטרקטיבי, לכן אם נתקלים בשעון במחיר זול מדי כדאי לוודא כי מדובר בשעון מקורי.

 לקטלוג שעוני היוקרה שלנו לחצו כאן >>