מהם שעוני יוקרה ?

שעון ראדו

שעונים הם כבר מזמן לא רק כלי עזר בכדי לדעת את השעה, אלא הוא אביזר אופנה של ממש. ושעוני היוקרה בפרט נמצאים בחזית הטכנולוגיה והאופנה המשלבים איכות ויוקרה היכולים להעיד על סטטוס הצלחה, או אפילו לעזור בדימוי עצמי וכדומה.

מותגי היוקרה של שעוני היד נמצאים בפריחה מתמדת, הענף בועט ומתקתק. הלקוחות ברובם גברים, רוצים להתחדש בשעון יוקרתי או להגדיל את האוסף. בעוד שלנשים יש אקססוריז, הגברים מחזיקים בשעוני יוקרה, אותם ניתן לשלב ללבוש הכולל.

שעוני יוקרה הם משאת נפשם של רבים המעוניינים להתהדר בדגם יוקרתי של אחד מהמותגים המובילים בארץ ובעולם. חברות שעוני היוקרה מתהדרים גם בקולקציות (סדרות) מוגבלות של מותגים ייחודיים ובלעדיים (למשל דגם 1858 של מון בלאן), אלו ממוספרות ונחשבות הן בקרה אספנים והן בקרב חובבנים.

שעוני יוקרה הם לא רק שעה ותאריך, גם לא רק פריט אופנה, אלא יצירת אומנות לכל דבר ועניין. מיטב החברות והמותגים שוקדים על איכות, יוקרה, חידוש ועיצוב השעון, לכן הם כל כך מבוקשים וערכם רק עולה.

המותגים המובילים בארץ ובעולם

המותגים המובילים בעולם וכמובן גם בארץ, מוכרים מאוד ונחשבים לפריט חובה אצל כל אדם. בין אם זה ראדו, מון בלאן, מידו, גאגא או מובאדו ואטרנה, מי שמחזיק בשעוני יוקרה אלו יודע ורואה את הקסם והשילוב המנצח שבין יוקרה, איכות וטכנולוגיה.

ייחודם של מותגים אלו מעבר לכך שהם מובילים ונמכרים, זהו העיצוב הייחודי הנעשה בעבודת יד (לרוב). מנגנון השעון הכולל גלגלי שיניים, מחוגים וזכוכית השעון מיוצרים באופן אינדיבידואלי ומלוטשים ברמה הגבוהה ביותר. עבודת נמלים זו נותנת לשעוני היוקרה את המראה והמוניטין שלהם.

השעונים מיוצרים במדינות הידועות כבר מאות שנים בשעונים שלהם. איטליה, צרפת, שוויץ, נורבגיה וארה"ב הם רק מקצתם של מדינות בהן יושבות מיטב החברות והמותגים של שעוני היוקרה.

שעוני היוקרה משלבים יהלומים, זהב, כסף, זכוכית ספיר ופלדת אל חלד, חומרים אלו יחד עם הגנה מפני מים, עמידות לאורך שנים, מנגנונים חכמים וננו טכנולוגיה, יוצרים שעונים יוקרתיים העוברים בקרת איכות מוקפדת, כל הפרמטרים האלו הופכים את שעוני היוקרה  למיוחדים, אמינים ואופנתיים.