משווקים מורשים דף הבית קטלוג מוצרים תמיכה ושרות צור קשר ENGLISH
קטלוג מוצרים
ראשי >> Rado >> קטלוג מוצרים

קולקציית Rado

Integral - מראה נקי ואלגנטי ופנים מלבניות להם מנוגדות רצועות בטקסטורות עור או משי המשלבות יחד עיצוב קלאסי טהור עם תחכום וטכנולוגיה מתקדמת.
Integral - לאישה
Integral - לגבר

Sintra - סמל התחכום. ליין ה- Sintra המלוטש כולל רצועה קראמית וגוף הזורמים יחד לעבר פנים של ספיר קריסטלי מושלם. הוריאציות הרבות של סדרת ה- Sintraכוללות שילוב בין היופי העתיק של אבני חן והחומרים עתירי הידע של העתיד.
Sintra - לאישה
Sintra - לגבר

Ceramica - אייקון עיצובי שזכה לחיקויים רבים אשר מעולם לא השתוו למקור - Ceramica הוא השעון הקראמי הראשון בעולם. עיצוב על-זמני העמיד לפגעי הזמן המתאים גם לעור העדין ביותר, אך עם זאת חזק דיו להתמודד עם כל מה ששימוש יום יומי אינטנסיבי יכול להציב בפניו.
Ceramica - לאישה
Ceramica - לגבר

True - גרסה מודרנית לעיצוב העגול הקלאסי. ליין ה-True כולל פריצות דרך משמעותיות בדמות קראמיקה מוברשת מתקדמת וחלק קדמי מבוסס קראמיקה. הליין מגיע בצבעי שחור דיו נחשקים או לבן טהור זוהר; True הוא השפע בהתגלמותו נאמן לדגל היוקרה והנוחות.
True - לאישה
True - לגבר

True Thinline
- השעון הקראמי המתקדם הדק בעולם וזוכה פרס ה-"Good Design Award 2011". עם מנגנון בעובי כרטיס אשראי וגוף בעובי 5 מ"מ בלבד, ליין ה- True Thinlineמרשים בעיצובו כשם שהוא מרשים בתפקודו. ה- True Thinline של Rado מציע נוחות במשקל נמוך במיוחד, יוקרה ותחכום אך גם חוזק ועמידות של חומרים קראמיים מתקדמים וסגנון בלתי מתפשר.
- True Thinline לאישה
- True Thinline לגבר

Coupole - ליין ה-Coupole של Rado הביא את מהפכת הכיפה הארכיטקטונית לייצור השעונים של המאה ה-21. זוהי יצירת מופת בה הקריסטל ספיר המעודן זוהר עם אבנים יקרות ויוצר בוהק קסום.
Coupole - לאישה

R5.5 - פרי שיתוף הפעולה של חברת Rado עם מעצב העל ג'ספר מוריסון. הסימטריה העזה המגולמת בעיצובו של מוריסון משתלבת בטבעיות עם מיזוג החומרים פורץ הדרך של Rado. שעוני ליין ה- r5.5עשויים באופן מלא מקראמיקה מתקדמת; גוף השעון והרצועה קיבלו את שמם מן הרדיוס האורגני המושלם.
R5.5 - לאישה
R5.5 - לגבר

Original - הגלגול האחרון של הקלאסיקה של Rado. התגלמות החלום של יופי וטוהר. יורש למסורת ארוכה של חדשנות אשר ראשיתה בשעון העמיד לשריטות הראשון אותה פיתחה חברת Rado. זהו גם ליין השעונים הראשון העשוי "מתכות קשות" (אשר בבסיסן טונגסטן קרביד) ומעוצב בצורה אובאלית. גם חמישה עשורים לאחר ששינה את פני עולם השעונים, ה- Originalנותר קלאסי ועל זמני כתמיד.
Original - לאישה
Original - לגבר

D-Star - אחד המאפיינים הבולטים של ה- D-Starשל Rado הוא השימוש ב- Ceramos - חומר מיוחד ומתקדם המשלב פלטיניום צבעוני עם חומרים קראמיים ייחודיים. ה- Ceramosמתאפיין בעמידות ונוחות מקסימאליות, בעל מראה פלטיניום אקסקלוסיבי ומותאם באופן ייחודי לצורת ה- D-Starהמאתגרת.
D-Star - לאישה
D-Star - לגבר

V10K - השעון הקשה בעולם הוא תוצר של שנים רבות של חיפושים ועבודה קשה. ה- V10kמנצל את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לעיצוב בלתי מתפשר באמצעות שינוי אלפי פיסות פחמן ליהלומים זעירים. Rado רתמה את נפלאות המדע לשירות היופי.
V10K - לאישה
V10K - לגבר

Esenza - עוד חידוש מבית Rado. כיפת הספיר הקריסטלי של ה-Esenza הינה פריצת דרך טכנולוגית בשירות הפשטות והאלגנטיות. איכות הסאטן האובאלית של העיצוב היא ביטוי טהור של טכנולוגיה על פרק היד.
 Esenza-  לאישה

Joaillerie -  צמיד נחשק עשוי זהב, ספיר ויהלומים, Joaillerie מעורר את השפע של העולם העתיק באמצעות טכנולוגיות המחר.
Joaillerie - לאישה

Florence - ה- Florenceשל Rado מציגה קולקציה לגברים ונשים. החוגה העגולה זמינה בצבעי שחור כסף וזהב עם סימוני שנתות ברורים. חוליות הרצועה הצפופות מעוצבות בדרך המאפשרת לעונדו כשעון או צמיד אופנתי המתאים גם ליום יום וגם כתכשיט ערב. כמו כן זמינים דגמים משובצי יהלומים.
Florence - לאישה

לכל הדגמים בליין ה- Florenceשל Rado מנגנון קוורץ שוויצרי והם עמידים למים עד לעומק של 30 מטרים. הדגמים בליין זה דומים למדי מלבד האופן בו מוצגות השעות על החוגה. למרות העיצוב המינימליסטי שעוני ליין ה- Florenceמציגים מראה מתוחכם ומהווים קולקציה קלאסית.

Anatom - ליין ה- Anatomהוא אחד מאלו אשר החלו את מהפכת שעוני Rado. תחת השם Rado Anatom Jubile ישנם מספר דגמים המרכיבים ליין הפונה לקהלים שונים. מלבד העובדה ששעונים אלו יוצרו על ידי אימפריית שעונים, את כולם אופפת רוח אלגנטית אשר אף שעון אחר לא יוכל לשחזר.
 Anatom- לאישה
Anatom- לגבר

Centrix - ה- Centrix של Rado מבטא את המעגל בצורתו הטהורה ביותר. קלאסי וזורם, עיצובו האותנטי וצורתו מגלמים אלגנטיות בבהירות. הרצועה מקיפה בעדינות ובחושניות את פרק היד ומציעה נוחות מעודנת.
Centrix - לאישה
Centrix - לגבר


לצפייה בקולקציית הנשים המלאה
לחץ כאן
לצפייה בקולקציית הגברים המלאה
לחץ כאן
לצפייה בקטלוג
לחץ כאן