עמוד ראשי אודות המותג קטלוג מוצרים משווקים מורשים תמיכה ושרות צור קשר ENGLISH דף הבית
עמוד ראשי
ראשי >> Gc >> עמוד ראשי

ברוכים הבאים לאתר הבית הרשמי של שעוני GUESS COLLECTION - GC SWISS MADE ישראל


GUESS COLLECTION הוא מותג אופנה יוקרתי,  ייחודי בעיצוב, המשלב את האיכות והדיוק הקפדניים של התוצרת השוויצרית לצד ייחוד העיצוב האירופי.

לשעוני GC אמירה של אלגנטיות, השקעה ויוקרה, והם מושקעים עד לפרט הקטן ביותר. מנכ"ל  החברה פול מרציאנו החליט להשלים את המותג ולפתח ליין ייחודי חסר תקדים של שעונים תחת המותג GUESS COLLECTION עם הסגנון הייחודי הידוע שלו. עם הכוח והעוצמה של המותג שלו ניפץ פול מרציאנו את המוסכמות הידועות והצליח לבצע את השילוב הבלתי ייאמן בין שתי האיכויות הכלל עולמיות המרשימות של שוויץ ואירופה, כאשר התוצאה הסופית זה שעון המקנה לקשת הלקוחות של GC את הפונקציונאליות, היוקרה, הייחודיות וההצלחה של GC כל הזמן.


חברת פלאנטיים בע"מ גאה להיות היבואנית, המשווקת ונותנת השרות הרשמית למותג היוקרה השוויצרי Gc

עיצוב מודרני – מצוינות באיכות

ליבו של כל שעון הואט מנגנון שוויצרי מדויק, מיוצר מחומרים באיכות הגבוהה ביותר, החל מפלדת אלחלד, דרך קרמיקה ועד יהלומים בחיתוך איכותי ואבני חן יוקרתיות אחרות.
תשומת הלב הגבוהה לפרטים היא החותם של GC – מרקם הלוחות, טבעות צלילה עם הטבעת הלוגו GC, מנגנון נעילה עם סוגר כפול ועוד. פרטים מוקפדים כמו לוח אם פנינה מקורי, לוח עשוי קרבון- פחם, רצועת עור איטלקי.
כל האלמנטים האלו בשילוב של צבעים וחומרים יוצרים את העיצובים היחודיים והעכשוויים של GC.

שעוני GC – הקולקציה


תשוקה והשראה לגברים ונשים מוגשמים בשלמות בקולקציות השונות.
קולקציה GC Sport chic מציגה שעונים ספורטיביים ואלגנטיים לנשים. סגנון קלאסי מתוחכם, אלגנטי ועסקי מוצג בקולקציית GC Classic המוסיפה זוהר ויוקרה כביטוי אולטימטיבי ליופי ומעמד.
בגיוון וסטייל כל שעוני GC נושאים בגאווה את היוקרתיות במותג המיותר בשוויץ.המותרות בלהיות אתה

שעונים בסטנדרטים של איכות גבוהה, עיצובים מרשימים וסטייל במחירים השווים לכל כיס מגדירים את היוקרה של שעוני GC. המגוון הרב של הדגמים השונים, שעוני GC נותנת את ההזדמנות לכל אחד להביע את האישיות הייחודית שלו. הכול סביב החגיגה של "להיות אתה"